Hoşgeldiniz!
Sepetim

RadyatorClub Blog ve Teknik Bilgiler CrosairSoft RSS Feed

22 Nis Döküm Radyatörler iyi bir yatırım mıdır ?
0 64
Döküm Radyatörler bir tasarım klasiğidir Dökme demir radyatörler yüz yıllardır evlerimizi ve iş yerlerimizi ısıtmaktadırlar. Bu radyatörler,, evlere ve kamu binalarına takılan ilk radyatörlerdi. İlk örnekleri 1850’li yıllarda ortaya çıktı. Sonraki elli yıl boyunca tasarımları hızla geliştirildi. Bu gelişmeler ile daha uygun fiyatlı ve giderek daha ..
26 Mar Döküm Radyatörlerde Klasik ve Pastel Renkler: Mekanlara Şık Dokunuş
0 174
Ev dekorasyonunda sadece işlevsellik değil, aynı zamanda estetik de önemlidir. Yaşadığımız mekanlarda beğendiğimiz objeleri görmek, sıcaklığını hissetmek isteriz. Radyatörler sıcaklık kaynağı olarak en yaygın kullanılan yapı elemanlarından biridir. Günümüzde sıcaklık kaynağı işlevlerinin yanında odanın tarzını da yansıtan ögeler olarak hayatımız..
26 Mar Döküm Radyatörlerin Klasik, Loft ve Retro Mimari'deki Yeri
0 166
İlk döküm radyatör patentinin 1841 yılında Amerikada alındığı bilinmektedir. Dünyamız, aradan geçen 200 yılda bir çok sanat ve mimari akımına ev sahipliği yaptı. Mimari ve sanat akımlarına paralel olarak, içmimari de kendini yeniledi ve kendi akımlarını, tarzlarını yarattı. Geleneksel döküm radyatörler ağırlık ve başlangıç maliyeti dezavantajların..
24 Mar Döküm Radyatörler: Tarihçesi, Avantajları ve Dezavantajları
0 228
Evlerimizde veya işyerlerimizde kullandığımız radyatörler, modern ısınma sistemlerinin en çok tercih edilen alternatiflerinden birisidir. Tüm radyatör sistemleri arasında hiç şüphesiz ki en ilgi çekenleri döküm radyatörlerdir. Bu makalemizde döküm radyatörlerin tanımı, kısa tarihçesi, avantajları ve dezavantajları ile ilgili sorulara cevap bulmaya ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)